Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

WYBIERZ SWÓJ NESQUIK®

Image
Image

NAPÓJ KAKAOWY NESQUIK

Przy śniadaniu

Obudź się z pysznym i odżywczym śniadaniem z Nesquik®. Od chrupiących płatków śniadaniowych, po aksamitny napój kakaowy Nesquik® - każdy w rodzinie znajdzie coś dla siebie. Może kakaowy shake lub baton zbożowy jako doskonałe uzupełnienie odżywczego śniadania? Z niepowtarzalnym smakiem Nesquik® i dobroczynnym działaniem mleka dajesz swojej rodzinie dobry start, każdego dnia. Zamień poranek w świetną zabawę z Nesquik®.

GOTOWE PRZEKĄSKI

Nesquik® na drugie śniadanie

Nesquik® to doskonała propozycja pysznej i odżywczej przekąski. Od bogatego w mleko, gotowego do picia napoju Nesquik®, po chrupiące batony śniadaniowe. Nesquik® oferuje szeroki wachlarz wygodnych i pysznych przekąsek idealnych po powrocie ze szkoły lub między posiłkami. Dodaj swoim przerwom odrobinę zabawy i dobrych składników odżywczych, a staną się niepowtarzalne dzięki Nesquik®.

PŁATKI ŚNIADANIOWE

Zacznij  dzień z płatkami śniadaniowymi Nestlé Nesquik®. Wierzymy w dziecięcą kreatywność. Właśnie dlatego pyszne kuleczki Nestlé Nesquik zawierają witaminy z grupy B oraz żelazo rozbudzające dziecięce umysły już od samego rana. Wybierz swój ulubiony wariant spośród…