Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Poznaj historię kultowej marki Nesquik®

Image
Historia Nesquik
Nasza historia

Nesquik® dzieli się radością już od ponad 70 lat. Wszystko zaczęło się w Stanach Zjednoczonych w 1948 roku. Legendarny smak Nesquik® w połączeniu ze szklanką odżywczego mleka pomaga Ci podejmować właściwe decyzje żywieniowe – dla Ciebie i Twoich dzieci, zapewniając Wam dobry początek każdego dnia. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej o historii Nesquik®…

1948
Nestlé Quik, z USA

Rozpuszczalny napój kakaowy Nesquik® pojawił się po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych w 1948 roku pod nazwą Nestlé Quik i okazał się wielkim hitem. Pyszny, łatwy w przygotowaniu dodatek do mleka pokochały całe rodziny.

Lata 50. XX wieku
Nesquik® podbija Europę

Nestlé Quik® zadebiutował w Europie w latach 50. pod nową nazwą Nesquik®. Również poza Europą, Nesquik® zdobył szerokie uznanie. Napój rozpuszczalny nesquik w nowym bananowym smaku został wprowadzony już w 1954 roku.

Lata 60.
Nadchodzi Quicky

Lata 60. przyniosły debiut rozpuszczalnego napoju mlecznego w nowym truskawkowym smaku (1960), ale nie tylko. Nesquik® tym razem podarował nam nie tyle coś, co kogoś – Quicky’ego, królika Nesquik®. Celem było zbudowanie wyróżniającej się i lubianej postaci utożsamianej z marką, którą dzieci pokochają jako swojego sekretnego przyjaciela.

Lata 80. i 90.
Jeszcze więcej odsłon Nesquik®

Nesquik® na przestrzeni lat wprowadzał nowe inspirujące odsłony pysznych produktów, od gotowego do picia napoju w kartoniku, który pojawił się w 1980 roku, do linii płatków śniadaniowych Nesquik®dostępnych od 1999 roku

2019
Nesquik®, naturalnie. All Natural

W Nesquik® zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ulepszać nasze produkty dla Ciebie i Twojej rodziny. W 2019 roku Nesquik® wprowadził nowa linię All Natural, gdzie pełnia smaku i radości oryginalnego Nesquik® została zachowana przy użyciu naturalnych składników. Dzięki wykorzystaniu naturalnego białego cukru i nowego papierowego opakowania nadającego się do recyklingu, Nesquik® ułatwia Ci podejmowanie mądrych i ekologicznych wyborów żywieniowych każdego dnia.

2021
Nesquik® dziś

Dziś Nesquik® nadal pozostaje radosnym i pełnowartościowym towarzyszem całej rodziny przy wspólnym śniadaniu lub między posiłkami. Od rozpuszczalnego napoju Nesquik®, po gotowy do picia napój o smaku kakaowym. Z niepowtarzalnym smakiem Nesquik® możesz stworzyć najróżniejsze pyszne przekąski. Teraz w wielu wyśmienitych smakach, z ulepszonymi recepturami (nad którymi nieustannie pracujemy).

Od 2021 Nesquik® działa na rzecz lepszej przyszłości dla kolejnych pokoleń, przez opakowania w pełni nadające się do recyklingu, po zwiększanie wsparcia rolników uprawiajacych kakao i ich społeczności. Dorastanie to czas radości, dlatego chcemy nadal uszczęśliwiać dzieci, wspierając ich rozwój pysznymi produktami - od śniadań po przekąski.

Wybierz swój Nesquik®

Niepowtarzalny smak Nesquik® dostępny jest w wielu smakach i formatach. Odkryj każdy z nich i razem z rodziną ciesz się Nesquik®!

Kup teraz