Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

ŚNIADANIE Z KAKAOWYM MLEKIEM NESQUIK®

Image
Young boy drinking a glass of Nesquik
Obudź mleko smakiem Nesquik®
Placeholder child 01

Wystarczą tylko dwie łyżeczki Nesquik®, by zmienić szklankę odżywczego mleka w pyszny napój kakaowy Nesquik® - smaczny sposób na zdrowe mleko. Nesquik® to najlepszy sojusznik każdej z mam, która chce, by jej dziecko czerpało to, co najlepsze z odżywczego mleka, wypijając szklankę na dobry początek dnia.

Z Nesquik® dzień zaczyna się świetnie.
Placeholder child 02

To właśnie zbilansowane śniadanie jest kluczem do pełnego radości poranka, zapewniającego Twojemu dziecku wszystkie substancje odżywcze, których potrzebuje, aby dotrwać do obiadu. Podaruj swojej rodzinie dobry początek dnia i świetną zabawę z pysznym Nesquik® - idealnym towarzyszem każdego pełnego składników odżywczych śniadania.

Nesquik® i mleko – idealni partnerzy zdrowego wzrostu.
Nesquik z Witaminem D

Nesquik®, doskonale uzupełniając szklankę odżywczego mleka, pomaga Ci budować zdrowe i szczęśliwe dzieciństwo Twojego dziecka. Dzięki odżywczej i pysznej diecie, bogatej w wapń, witaminę D i inne niezbędne składniki, wspiera jego fizyczny i poznawczy rozwój, zwiększając jego potencjał każdego dnia.

Śniadanie z kakaowym mlekiem Nesquik® pomaga zadbać o prawidłowe nawodnienie
Placeholder child 04

W skład każdej szklanki mleka wchodzi ponad 85% wody, a zatem zapewnia ona organizmowi nie tylko niezbędne substancje odżywcze, ale i płyny. Zbilansowane śniadanie ze szklanką pysznego napoju kakowego Nesquik® dostarcza Twojemu dziecku 10% dziennego zalecanego spożycia płynów.