Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Zrównoważony rozwój z marką Nesquik®!

Fun for good

Inspirujemy mądre wybory z dozą dobrej zabawy

W Nesquik® łączymy dążenie do zrównoważonego świata ze świetną zabawą. Na tej stronie możesz dowiedzieć się więcej o naszych zobowiązaniach wobec konsumentów, społeczności i planety. Jest to m.in. odpowiedzialny sposób pozyskiwania naszych składników i zarządzania fabrykami, a także nasze zobowiązanie do zmniejszenia zawartości cukru i używania bardziej ekologicznych opakowań.

Działanie
Prawidłowe odżywianie to świetna zabawa

Wierzymy, że prawidłowe odżywianie może być pyszne i pełne radości. Od witaminy D i wapnia z mleka, przez składniki roślinne, po pełne ziarno. Nesquik® dostarcza mnóstwo substancji tak potrzebnych Twojemu dziecku. Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by jedynie 5-10% dziennego spożycia energii pochodziło z dodatku cukru, więc stale działamy tak, by zmniejszać jego udział w naszej oryginalnej recepturze, nie przestając tym samym dostarczać radości kubkom smakowym.

Nasz wkład w dobro planety

W Nesquik® podejmujemy działania, by do 2025 roku nasze opakowania były w 100% zdatne do recyklingu. Codziennie szukamy nowych rozwiązań, by zmniejszyć ilość odpadów - od papierowych opakowań, po inspirowanie Twojego dziecka pomysłami, jak ciekawie wykorzystać kultowe pudełka po Nesquik®.

NESTLE COCOA PLAN

Poprzez Nestlé Cocoa Plan i we współpracy z Rainforest Alliance pracujemy nad poprawą jakości życia hodowców kakao i jakości ich produktów.